Wydaje się, jakby to było zaledwie wczoraj, kiedy przeprowadzałem wywiad z Haydenem Capuozzo, hokeistą D1, aka Kayzo, w małej pizzerii w North Hollywood, w towarzystwie jego menedżera, który właśnie ukończył Icon Collective. W rzeczywistości było to w 2015 roku, a od tego czasu wiele się wydarzyło – Kayzo wydał dwa albumy, uruchomił własną wytwórnię, występował na scenach festiwalowych, a także stworzył i kultywował oddaną bazę fanów, którzy żyją dla jego unikalnej i żarliwej mieszanki elektroniki i rocka.

Dziś Kayzo wydaje swój trzeci album studyjny – NEW BREED. Jak sama nazwa wskazuje, celem albumu jest rozpoczęcie nowej historii.

New Breed ” jest o następnej generacji. O przewracaniu kartek. Kontynuacja podróży KAYZO i ciągły postęp ewolucji mojego brzmienia w obrębie wielu warstw tego, co czyni mnie tym, kim jestem” – mówi KAYZO. „Popychanie siebie i innych do dalszego zacierania granic między tym, co znamy jako muzykę taneczną, a tym, co znamy jako rock. Spotykam się w tej szarej strefie dwóch światów i nie wiem, która strona jest czym. New Breed to pozbycie się starego i świętowanie tego, co dopiero nadejdzie.”

Z 20 utworów na płycie, tylko cztery były wcześniej wydane jako single, co oznacza, że 80% albumu jest zupełnie nowe i nigdy nie wydane, choć na pewno słyszeliście niektóre z nich, jeśli widzieliście Kayzo na żywo w ostatnim czasie.

Posłuchajcie pełnego albumu poniżej! Kayzo rusza w trasę New Breed Tour, która rozpocznie się 02 lipca w Portland. Następnie zatrzyma się w Nowym Jorku, Bostonie, San Francisco, Denver i wystąpi na Imagine Music Festival w Atlancie. Więcej dat zostanie ogłoszonych w najbliższych tygodniach.