zdjęcie: Liv Foltiny

Autor: Sophia Varoumas

Weterani punk rocka, The Offspring, wpadli do Asbury Park ’ s, Kamienny Kucyk, 12 maja z okazji trasy koncertowej zespołu „Let the Bad Times Roll”.

Trasa „Let the Bad Times Roll” i ich najnowszy album studyjny, Let the Bad Times Roll, zostały włączone do uroczystości, świętując niektóre z ich największych utworów.

Zagrali solidny 75-minutowy set, otwierając” Want You Bad”, szybką balladę power, aby podniecić publiczność. Zawierały one wszystkie utwory, które można usłyszeć z ich katalogu, takie jak” Gotta Get Away”,” Pretty Fly”,” Self Esteem „i” Bad Habit”.”

Zagrali trzy czwarte „złego nawyku” i po prostu przestali. To był zdecydowanie moment cliffhangera na koncercie. Dokończą piosenkę? Będąc zapalonym, Koncertowym gościem, którym jestem, zażądałem, aby skończyli piosenkę, tak jak reszta tłumu. Tak. Oczywiście, że tak. Rządził, a mosh pits i tłum surferów śpiewał wraz z ich „timbering voices”, że Kevin John „Noodles” Wasserman zwrócił uwagę i cieszył.

W połowie planu Bryan ” Dexter „Holland przełączył się na fortepian, aby zaśpiewać utwór” Gone Away”, składając hołd wszystkim ludziom, których straciliśmy od czasu pandemii. Mówił o procesie żałoby, jak każdy z nas opłakuje inaczej, ale co najważniejsze: „pamiętaj, że nie jesteś sam.”Holland obiecał. Zamknęli wieczór utworem” You 're Gonna Go Far, Kid” z ich ósmego albumu studyjnego, Rise and Fall.

Zawsze dobrze jest zobaczyć zespół za rozsądną cenę. Zwłaszcza w latach 90., kiedy zespół zadebiutował,” wyprzedanie „i bycie” pozerem ” było wielką sprawą. Nie chciałeś tego robić, gdybyś był w zespole. Fani byli zadowoleni, że bilety są o $50 z merch waha się od $10 – $75. „To bardzo rozsądne na dzisiejsze pokazy i wiele mówi”, mówi William M. Z Cherry Hill, NJ.

Połącz się z potomstwem

Facebook / Instagram / TikTok / Twitter / YouTube / Spotify / Apple Music

Połącz się z Radkey

Facebook / Instagram / Twitter / YouTube / Twitch / Spotify / Apple Music

Galeria Zdjęć potomstwa i Radkey