Eminem i Snoop Dogg połączyli siły na swoim najnowszym wspólnym wydawnictwie „From the D 2 the LBC”, utworze, który jest poświęcony rodzinnemu miastu obu raperów. Utwór wyprodukowany przez Eminema pojawił się niespodziewanie wraz z teledyskiem wyreżyserowanym przez Jamesa Larese.

W klipie Eminem i Snoop Dogg wymieniają się taktami z dużą energią, co jest połączone z jasnymi animacjami, które przedstawiają tę parę jako awatary inspirowane kolekcją NFT Bored Ape Yacht Club.

REKLAMA

„From the D 2 the LBC” to pierwsza współpraca duetu od czasu, gdy Snoop Dogg wystąpił u boku Dr. Dre, Xzibita i Nate’a Dogga w utworze „B___h Please II” z trzeciego studyjnego albumu Eminema The Marshall Mathers LP w 2000 roku. We wstępie do nowego utworu, Eminem nie frasuje się czasem, mówiąc: „Yeah, it’s been a minute / This probably shoulda happened a while ago / F__k it, we’re here now though, let’s go”.

Rodowici mieszkańcy Detroit, Michigan i Long Beach, Kalifornia wykrzykują nawzajem swoje pochodzenie i chwalą zestawy umiejętności, które uczyniły z nich dwie najwybitniejsze postacie w historii hip-hopu. „Marshall i Calvin, obaj z rynsztoków jak public housin'” – rapuje Snoop Dogg. „Now we’re performin’ for hundreds of thousands”.

Na początku tego roku Snoop Dogg i Eminem dzielili scenę podczas wypełnionego po brzegi Super Bowl LVI halftime show. Para wystąpiła obok Mary J. Blige, Dr. Dre i Kendricka Lamara na historycznym połączeniu sił hip-hopowych.

„From the D 2 the LBC” to trzecie singlowe wydawnictwo Eminema w tym roku, po pojawieniu się u boku Dr. Dre na „Gospel” oraz na jego własnym wiodącym utworze „The King and I” z udziałem CeeLo Greena, który pojawia się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu Baz Luhrrman’s Elvis.

Raper uczcił także 20-lecie swojego nagrodzonego Grammy czwartego albumu studyjnego The Eminem Show reedycją deluxe, na której umieszczono 18 nowych bonusowych utworów, w tym strony B, występy na żywo, instrumentale i niewydany utwór – wszystkie dostępne w streamingu po raz pierwszy.

Streamuj lub kup „From the D 2 the LBC”.