Scenariusz: Lauren Rosier

Ośmioosobowy zespół, Big Fat Meanies, ma przyjemność zaprezentować wam swój nowy teledysk do utworu „Tranquil Tension”, zaczerpniętego z ich EP-ki z 2021 roku, Zła Ręka.

W nowym wideoklipie „Tranquil Tension” ośmioczęściowy utwór otwiera obraz sceną performance otoczoną drogimi samochodami, a główna wokalistka, Brenna Diehl, dzieli się swoim potężnym głosem. Big Fat Meanies to jeden z najbardziej wszechstronnych zespołów w branży, od naprawdę wyjątkowej sekcji waltorni oktetu po potężne wokale Diehla.

Teledysk kontynuuje, ponieważ każdy z członków z pasją oddaje się piosence. Dwie pozostałe sceny w teledysku, pokazują zespół idący Po środku drogi, kontynuujący występy, a także scenę występu na dachu. Wideo nie jest fantazyjne z efektami specjalnymi lub innymi efektownymi elementami, ale po prostu pokazuje surowy talent Big Fat Meanies jako zespołu i jako muzyków.

Pochodzący z hrabstwa Lancaster w Pensylwanii i wybrany jako „najlepszy zespół rockowy” w środkowej Pensylwanii na początku tego roku, Big Fat Meanies konsekwentnie dostarczają dużą dawkę elektryzującej energii podczas swoich występów na żywo. Osobiście byłem w stanie uczestniczyć w jednym z ich koncertów, a każdy członek jest wysoko wykwalifikowany w zakresie swoich instrumentów i demonstruje wysoki poziom muzykalności. Wiedzą, jak pracować na scenie i zapewniają wciągający, ekscytujący show dla swojej publiczności.

Występ na żywo nie jest jedynym aspektem kariery muzycznej artysty. Utwory muszą być solidne, a Big Fat Meanies niezawodnie dostarczają katalog radosnych tekstów piosenek, mieszając pop, punk, funk, metal, ska, a nawet teatr muzyczny. Ośmioczęściowy utwór błyszczy w niesamowitym opowiadaniu tekstów i obecności na scenie, zachęcając publiczność do tańca i dobrej zabawy. Sprawią, że będziesz chciał wstać i tańczyć.

Big Fat Meanies to Brenna Diehl (wokal), Sam Kelly (gitara prowadząca), Zander Gawn (gitara rytmiczna/wokal w tle), Rick Ferrarelli (klarnet basowy), Nicole Migliore (trąbka) i Jason Lankford (puzon).

Połącz się z Big Fat Meanies

Facebook / Instagram / Twitter / YouTube / TikTok / Spotify / Apple Music