Należący do Thomasa Xaviera imprint Pharaoh Phonix przesuwa granice muzyki house, rzucając światło na jednych z najlepszych, wschodzących artystów na scenie. Po sukcesie debiutanckiej kompilacji Pharaoh’s Gold Vol.1, rodzina jest znowu w akcji, wydając kolejny tom niecały miesiąc po pierwszym. Podobnie jak poprzednie, także i ta kompilacja gromadzi pod jednym dachem zarówno nowych, jak i powracających członków rodziny wytwórni, którzy dzielą się wizjonerską wersją muzyki house, gatunku, na którym wytwórnia została zbudowana.

Na początek Thomas Xavier prezentuje „Get On My„, skwierczący g-house’owy utwór, który prawdopodobnie roztopi Twój umysł wraz z głośnikami. Następnie St.Sinny prezentuje wysokoenergetyczny tech house’owy utwór „LeftRight”, który jest gotowy do rozpalenia parkietów.

Na Pharoah Phonix debiutuje Heily Beatz w utworze „Big Moves„, uwalniając wybuchową energię tej kompilacji, która sprawia, że chcesz jednocześnie tasować i walić głową w mur. Zamknięcie Pharaoh’s Gold Vol. 2 totag-team z udziałem Jet Blvck i Thomas Xavier. „Gangsta Level” to singiel pełen brudnego basu, ostrej pracy perkusji i elementów takich jak lasery i syreny.

Sprawdźcie EPkę 'Pharaoh’s Gold Vol. 2′ poniżej!