Po wyprzedanej krajowej trasie koncertowej w 2019 roku, w tym występie w cenionym klubie Xe54 w Melbourne, Grupa Untitled wita holenderski duet elektroniczny Tinlicker z powrotem do Australii, gdzie zadebiutuje nowa muzyka z nadchodzącego albumu.

Z nadchodzącym albumem „in Another Lifetime”, który ukaże się 18 lutego za pośrednictwem Anjunadeep, fani mogą spodziewać się ich chwil z tego wydawnictwa, wśród innych perspektywicznych momentów tanecznych, takich jak „Because you Move Me” I „Children”.

Tinlicker mają przynieść imprezę do Brisbane, Melbourne i Sydney w kwietniu tego roku. Z ograniczoną liczbą miejsc we wszystkich miastach, upewnij się, aby zabezpieczyć swoje bilety już teraz!

Pochodzący z Utrechtu Jordi van Achthoven i Micha Heyboer tworzą duet Tinlicker. Stale doskonalą swoje progresywne brzmienia, nieustannie kształtują swój cel, tworząc nowy ideał w muzyce elektronicznej

Wykonane przez ekspresję skomputeryzowanej duszy, Tinlicker są nowoczesnym obliczem holenderskiej elektronicznej muzyki tanecznej. Chłopaki z Utrechtu rozpoczęli swoją podróż do today pod koniec 2012 roku, doskonaląc swoje brzmienie, nieustannie kształtując swój cel, tworząc nowy ideał w muzyce. Początkowo muzyka wydawana samodzielnie nie było długo przed tym, jak powiedział, że dźwięk został zauważony przez nikogo innego jak Feed Me, który szybko podpisał kilka piosenek na swój gust, tworząc wytwórnię sotto Voce. Stamtąd uszy Zerothree dostroiły się, a świat otrzymał szereg obracających się głów singli, w tym niepohamowany „Maandag”.

Fani Above & Beyond i Deadmau5 nie będą obcymi dla Tinlicker, którzy wielokrotnie wspierali ich Beaty podczas koncertów na żywo, terapii grupowej i audycji radiowych BBC. Nic więc dziwnego, że kiedy nadszedł czas, aby znaleźć dom dla hitu 2017 ” Soon You 'll Be Gone” Anjunadeep szybko podniósł rękę. Ostatnio następuje smashing’ Because You Move Me 'na Armada i’ jalapeño EP ’ na Mau5trap.

tinlicker-2022-australian-tour-date-poster-oz-edm

Tinlicker 2022 Australian Tour Dates

22 Kwietnia-The Brightside (Outside), Brisbane

23 Kwietnia – Bourke Street Courtyard, Melbourne

24 Kwietnia – Metro Theatre, Sydney

Bezpieczne Bilety Online Tutaj.

YouTube video YouTube video