AMF 10 years

AMF będzie świętować 10 lat z ogromnym wydarzeniem w Johan Cruijff Arena w Amsterdamie w sobotę 22 października. Podczas imprezy wystąpią Armin van Buuren, Martin Garrix, Tiësto, Brennan Heart, Timmy Trumpet, Topic, Kapuchon oraz ekskluzywny koncept AMF II=i, który zaprezentuje Afrojack b2b z Nicky Romero. AMF obiecuje, że 2022 Amsterdam Dance Event będzie „wyjątkową jednonocną świętą 10-letnią” z niesamowitymi setami na żywo i najwyższej klasy produkcją sceniczną. CEO i współzałożyciel ALDA, Allan Hardenberg miał to do powiedzenia o wydarzeniu:

„Trudno sobie wyobrazić, że robimy to już tak długo. Wiele rzeczy zmieniło się od pierwszej edycji w 2012 roku. Ostatnie lata były dla nas wyzwaniem, ale dzięki AMF udało nam się utrzymać bardzo pozytywny impet i jesteśmy niezmiernie podekscytowani świętowaniem naszej dziesiątej rocznicy. Widząc, jak ci legendarni artyści spotykają się w składzie i ponownie jednoczą pod naszym dachem tak wielu podobnie myślących ludzi z całego świata, jesteśmy w tym biznesie”.

Zapoznaj się z ofertą AMF poniżej. Aby uzyskać więcej informacji i kupić bilety na wydarzenie, odwiedź Stronę AMF Amsterdam.

AMF Lineup Poprzedni artykułkaysin Drop Tech House Heat z „Keep me Waiting”

Miłośnik wszystkich rzeczy domu z kilkoma innymi gatunkami wrzuconymi na dobre. Do ulubionych artystów należą Lane 8, Kyle Watson i Zeds Dead. Jeśli nie potrząsam nim na parkiecie, możesz znaleźć mnie wędrującego, podróżującego lub zwiniętego w kłębek z dobrą książką.