EDC Meksyk stał się jednym z największych festiwali w świecie muzyki tanecznej. Niedawno obrócone 3-dniowe wydarzenie gromadzi setki tysięcy osób w stolicy miasta każdego roku, a rok 2023 nie będzie wyjątkiem. Świętując swoją 10. edycję, EDC Mexico ogłosiło daty swojej edycji 2023 w tym tygodniu. EDC Mexico powróci w lutym przyszłego roku na 3 dni największej imprezy z muzyką taneczną, jaką zna Meksyk.

EDC Mexico 2023 dates have been announced

Po przybyciu do Meksyku, EDC stało się podstawą sceny muzyki elektronicznej nie tylko w kraju, ale w całej Ameryce. Festiwal znalazł się na wielu listach, które oceniają go jako jeden z najlepszych festiwali na świecie. Jest to niewątpliwie ulubieniec fanów.

Ze względu na duży sukces, jakim cieszył się EDC Mexico nie zrobił nic, aby się rozwijać. Uwzględniono więcej artystów. Etapy są takie same, jak w większości głównych edycji EDC. A co najważniejsze, Festiwal zmienił się z dwudniowego na trzydniowy. Nie można zaprzeczyć, że EDC jest festiwalem Króla Meksyku.

Ogłoszono daty EDC Mexico 2023

Teraz EDC Mexico powraca w pełnej mocy, aby świętować swoją 10. edycję. Festiwal ogłosił również, że powróci do odbywającego się w lutym, tak jak to było przed rozpoczęciem pandemii. 24., 25. i 26. 2023 roku Meksyk po raz kolejny stanie się stolicą muzyki tanecznej. Chociaż bilety nie zostały jeszcze udostępnione szerokiej publiczności, możesz sprawdzić EDC Mexico socials, aby być na bieżąco.

Jesteś podekscytowany 10. rocznicą EDC Mexico? Co sądzisz o terminach wybranych przez EDC Mexico? Bardziej Ci się podobają? Wolisz Wrzesień? Dajcie nam znać w komentarzach i przygotujcie się, bo EDC Mexico powraca!