’); var C=function () {cf.showAsyncAd (opts)};if (typeof window.cf != = 'undefined’) c (); else{cf_async=!0; var r=document.createElement(„script”),s=document.getElementsByTagName(„script”)[0];r.async=!0;r.src=”//srv.clickfuse.com/showads/showad.js”;r.readyState?r.onreadystatechange=function(){if(„loaded”==r.readyState||”complete”==r.readyState)r.onreadystatechange=null,c()}:r.onload=c;s.parentNode.insertBefore(r,s)};}) ();

CRSSD to festiwal miejski, który odbywa się dwa razy w roku. Raz jesienią i raz wiosną. Słynie z pięknej lokalizacji nad brzegiem morza w centrum San Diego i gra w domu, techno i akty EDM, które uderzają w wiele różnych nastrojów. 

We wrześniu, CRSSD pojawi się headliners Duck Sauce, Jamie xx, ARTBAT i Dom Dolla, z nazwami domów OG, które obejmują Fatboy Slim. Niektórzy dopingowani i chętni to znowu Fred…, L ’ Imperatrice i armaty.

Przedsprzedaż CRSSD rozpocznie się o 11: 00 o 6: 28 dla osób, które wcześniej kupiły bilety. i o 12: 00 dla uczestników imprezy po raz pierwszy. Ogólna sprzedaż rozpocznie się następnego dnia w południe. Plany płatności są dostępne dla tych, którzy potrzebują.