Suwannee Hulaween

Jest coś w Hulaween, który oddaje istotę Halloween lepiej niż jakikolwiek inny festiwal. Scena rozgrywa się z żywymi dębami z hiszpańskim mchem, żab i świerszczy w stawie, a upiorne kostiumy i instalacje artystyczne rozsiane między wieloma scenami. Floryda o tej porze roku zazwyczaj wisi w okolicach idealnego 70 stopni. Idealne miejsce na obóz i taniec. 

Festiwal, jest jednym z wielu postawionych przez The String Cheese Incident (ich drugim dużym jest Electric Forest). Festiwale te zwykle przyciągają zróżnicowany tłum, biorąc pod uwagę wiele gatunków muzyki, które próbują. W tym roku nie jest wyjątkiem Z line up House i aktów elektronicznych, w tym Louis the Child, Fisher, Gorgon City, CloZee, i Mindchatter.

Festiwal odbędzie się w Spirit of the Suwannee Music Park i rozpocznie się 27 października i potrwa do 30. Sprawdź pełny skład poniżej i koniecznie zgarnij bilety tutaj. 

Hulaween Lineup Poprzedni artykułcalvin Harris ogłasza datę wydania & współpracownicy dla Funk Wav Bounces Vol. 2następny artykułzamna przynosi swoje duchy z Tulum do Tel Awiwu

Daylighting jako kapitan żaglówki, Dorabianie jako miłośnik tańca i muzyki. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii. Artyści chwili: Meute i L ’ Imperatrice