Londyn wprowadza nową przestrzeń klubową z belkami AW22. To miejsce zostało zaprezentowane przez Broadwick Live, zespół odpowiedzialny za Printworks, Depot Mayfield i Tobacco Docks. Co więcej, jego drzwi otwierają październik eklektyczną serią wydarzeń dziennych i nocnych. Czołówka czołowych nazwisk i wschodzących talentów, przygotuj się na programowanie muzyczne we współpracy z LWEreuniting.

Po pierwsze, jest to przestronny obszar we wschodnim Londynie, położony w sercu Docklands. Następnie zajmuje powierzchnię 55 000 m2. ft z trzech pokoi plus wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Kto jest gotowy na fantastyczny zimowy sezon clubbingowy? Obecnie dawny magazyn Tate & Lyle jest wieloaspektową bazą. Będzie budował muzykę domową, produkcję filmową/artystyczną, sesje zdjęciowe, imprezy firmowe, wystawy, pokazy mody, imprezy reklamowe/kulturalne w weekendy. Ponadto publiczność może spodziewać się 12 koncertów w ciągu 12 kolejnych sobót. Trwają one od 1 października do 17 grudnia. Zostańcie z nami 5 lipca na zapowiedź; bilety trafią do sprzedaży 7 lipca.

„Współpraca dwóch czołowych londyńskich promotorów i kuratorów muzycznych jest naprawdę znacząca, ponieważ jest to spotkanie ambitnego zespołu, który uruchomił Printworks London. Pojawimy się z czołowymi nazwiskami i wschodzącymi talentami, w różnych dźwiękach, stylach i gatunkach w szerokim zakresie house, techno, disco i wszystkiego, co leży pomiędzy. Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie naszym widzom tego wyjątkowego, nowego industrialnego otoczenia, pełnego charakteru, położonego w nietkniętej części Londynu.”

Ajay Jayaram, dyrektor muzyczny Broadwick Live Group, dzięki uprzejmości MixMag

Sprawdź film promocyjny poniżej.